HỌC TIẾNG ANH

Let´s Talk #1- Je potřeba se neustále posouvat PART 1/2 | let’s talk 1 | Playlist Học Tiếng Anh hay nhất

Nếu bạn đang muốn tìm cách làm liên quan chủ đề let’s talk 1, Nhưng Bạn chưa tra cứu được những nội dung khiến bạn hài lòng hoặc những câu trả lời hay cho nội dung của mình, thì mời bạn xem tin tức chi tiết sau đây do đội ngủ của chúng tôi chuẩn bị ngay sau đây.

Let´s Talk #1- Je potřeba se neustále posouvat PART 1/2 | Xem thêm nhiều phương thức bổ ích nhất tại đây.

XEM CHI TIẾT

Ngoài ra xem các nội dung này các bạn có thể xem một số nội dung liên quan khác do Chúng mình cung cấp tại đây nhé.

Let´s Talk #1- Je potřeba se neustále posouvat PART 1/2 và các hình ảnh liên quan đến bài viết này.

Let´s Talk #1- Je potřeba se neustále posouvat PART 1/2

let’s talk 1 và các Nội dung liên quan đến đề tài.

•• ► – CRYPTOTAB •• ► – Reg.link CHẮC CHẮN CƯỢC 48% •• ► – BBI •• ► BBI •• ► •• ► (bitcoin peneženka) •• ► •• ► •• ► •• ►.

>> Ngoài xem nội dung này bạn có thể tìm xem thêm nhiều chia sẻ hay khác tại đây: Xem thêm nhiều cách giải hay tại đây.

Nội dung liên quan đến chuyên mục let’s talk 1.

#Lets #Talk #potřeba #neustále #posouvat #PART.

lucazz,sazejslucazzem,motivace,letstalk,posouvat,rady,dozivota.

Let´s Talk #1- Je potřeba se neustále posouvat PART 1/2.

let’s talk 1.

Với những Kiến thức về chủ đề let’s talk 1 này sẽ hữu ích cho bạn. Chúng tôi chân thành .

Hoàng Dũng

Xin chào các bạn, mình là Hoàng Dũng, với đam mê cùng một số kinh nghiệm trước đây mình đã cho ra đời những tác phẩm như tranh treo tường, tranh 3D Tranh 4D nghệ thuật. Các bạn có thể đến Tranh treo tường Đà Nẵng để tham khảo và giao lưu nhé

Related Articles

22 Comments

 1. Rad bych viděl video jakým aspektům dávat při sázení největší váhu.. Díky co děláš pro nás, cením si toho a tvé videa jsou super. Jsem sice zatím v minusu, ale nic nejde hned. Věřím, ze jednou se to zlomí a tikety díky tvé škole budou zelené 👑

 2. ty si taky pamatujes "S mikrofonem za fotbalem" od radiozurnalu? :-D ladil jsem to u babicky vzdycky o vikendech, kdy se tam predhaneli reporteri z ruznych stadionu a to, co je nyni na onlajnech, livesportu apod. textove, tak to bylo tenkrat jako mluvene slovo… no masakr :))

 3. Super vidko, pro hodně lidí určitě jsi vzor nebo inspirace nejen v sázkách, tudíž tento typ videí určitě cením a rád uvidím další videa o tobě, motivaci nebo rozvoji. Souhlasím celkem s nápadem na video typu "day in life s Lucazzem"!

 4. Mě by zajímal tvůj typický den, resp. kolik času věnuješ přípravě na jednotlivé sporty. Já osobně dávám jen tenis a myslím, že u něj je nejdůležitější nakoukat co nejvíce zápasů a udělat si názor na hráče a jejich aktuální formu. Uvedené zabere hrozné moc času a předpokládám, že to platí u všech sportů. Vím, že sázíš NHL, MLB, fotbal, tenis a MMA. Neznám do detailu Tvá čísla, ale jistě budeš úspěšný, když máš takovou sledovanost. Jak to děláš? To přece nejde stíhat. Štěstí se dá z dlouhodobého hlediska vyloučit. Napadá mě jen, že musíš mít velký talent a potřebný názor si uděláš během pár minut. A samozřejmě zkušenosti. Málokdo by mohl mít takový záběr sportů a být úspěšný. Jinak děkuji za videa. Rád je poslouchám ve fitku nebo při běhu. Máš pro mě přínosné postřehy. Jen tak dál!

 5. Možná by mohlo být pro mnohé zajímavé – natočit díl o tom, jak pracovat se statistikou a analýzou, protože je to dle mě věc, která by mohla být zajímavá nejen pro mě,. Na internetu se dá stáhnout neskutečné množství dat o nejrůznějších soutěžích za posledních xx sezón zpět a jestli úvodní "seriál" jak na to měl nastínit základní principy – tak ve spojení s detailní analýzou by z toho mohl být velmi zajímavý díl, který by mnohé mohl posunout zase o nějaké patro jinam. Dneska dle mě většina lidí posuzuje zápasy, dle nějakých pár zápasů zpět, momentální formy atd., ale pokud statistika ukáže věci např. charakter soutěže, to že každý tip je vhodný na jinou soutěž a další – myslím že v souhrnu by z toho mohlo vzniknout něco velmi přínosného.

 6. Ak nevadí tak pridávam ešte tretiu otázku… Neplánuješ náhodu napísať niekdy knihu o tipovaní? Niečo na štýl toho ako si s tipovaním začínal a ako si sa vypracoval až na úroveň profi tipéra? Viem že si dal ľuďom veľa rád formou videí ale napadlo ma že tie rady by mohli byť aj v nejakej knihe do ktorej by sa dal zakomponovať celý príbeh tvojej cesty ako si sa zdokonaľoval na čom všetkom si musel pracovať aby si sa dostal až na tú profi úroveň atď…

 7. Jak ovládat svoji vůli? Často si dám nějakej ticket na den třeba a pak koukám večer na live, vidím super kurz s prostě to tam pošlu.
  Sázíš i spontánně nebo jen to, co máš X hodinama zanalyzované?

 8. Ahoj mě by zajímalo jak zvládat špatné KO série, co ti pomáhá když máš třeba týden kdy toho vychází opravdu málo (jestli vůbec si měl třeba týden KO sérií :D) Mě se to dost často stává, že 1 týden vychází bezvadně a další je totálně špatný :D

 9. Hned v prvních minutách jsem si vzpomněl na tvá nejstarší videa. Postavení kamery, styl mluvení a tak. Strašně mě bavila. Jsem tedy rád, že je budu zase vídat :). btw, ať bude další video na jakékoli téma, těším se, My Coach ;)

 10. Já si pamatuju na dřívější dobu kdy dávali hokej na čt2 každou sobotu zápas od 17:00 , těšil jsem se na to celý týden a většinou jsem si dal k tomu tousty :D Fakt je to už dlouho :D ale nejlepší pak bylo stejně play-off protože dávali každý hrací den hokej :)

 11. Jako téma by m+ zajímalo . Jesrli můžeš trošjo podrobněji povědět jak děláš analázu zápasu. Co tě zajímá? Na co se zaměřit? Kde čerpáš informace? A jak je pak posuzuheš a skládáš do konečného rozhodnutí ? Jinak rvý práci palec nahoru. At se ti daří a sny se plní.

 12. Plánuješ svojími službami niekedy preraziť aj v zahraničí? Prinieslo by ti to viac klientov a následne väčší zisk z predaja tvojich služieb a mohlo by ťa to posunúť zas o niečo ďalej… Takže otázka znie či sa chceš posunúť ďalej v oblasti tipovania… Ďalšia otázka… Plánuješ v budúcnosti nad založením nejakej firmy a celkovo nejakého väčšieho byznysu? Ak áno v akej oblasti? Teším sa na ďalšie video

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *

Back to top button